Histomer Hydrating Formula Professional – Yoğun Nem Serisi

 

 

 

Histomer Hydrating Formula, cilt dokularının merkezinde hayati enerji konsantresi taşıyan botanik kökenli kök hücrelerinin özel özlerini içerir. Aynı zamanda yoğun olarak nemlendiren, oksidanlara karşı savaşan ve dokuları koruyan ve canlandıran diğer değerli doğal maddeleri de içerir. Kompleks formülünden ötürü, Histomer Hydrating Formula, daha yeni, canlı, esnek ve yumuşak bir cildin oluşumuna yardımcı olur ve aynı zamanda negatif çevresel faktörlerin zararlı etkilerinden korur, kırışıklıklara karşı savaşır ve cildin gevşemesini azaltır ve cildin yenilenmesini sağlar.

Profesyonel Kullanım Ürünleri

HYDRATING INTENSIVE CREAM – 200ML

Yoğun nem sağlayan bakım kremi.Cilt hücrelerini gençleştirir ve ciltteki doğal su miktarının havaya karışmasını engeller. Güneş ışınlarının cilt üzerindeki olası zararlı etkilerini nötralize eder. Cildin biyolojik savunmasını yeniler ve korur.

HYDRATING INTENSIVE MASK – 200ML

Yoğun nem depolayan ve nemi cilde hapseden krem maske.

HYDRATING INTENSIVE SERUM – 12*2,5ML

Cilt, tüm yüzeyi içten gelen bir enerji kaynağı ile parlaklaşarak yeni bir görünüme kavuşur. Aynı zamanda cildin daha sıkı ve daha esnek olması için derinlemesine nemlendirilir ve küçük kırışıklıklar daha az belirgin hale gelir.

Bakımlardan en etkin sonuçları alabilmek için, profesyonel kullanımdan sonra bir daha ki enstitü bakım zamanına kadar olan süreç içerisinde ev kullanım ürünleriyle bakımların devamları sağlanmalıdır.