Histomer Vitamin C Formula Professional - C Vitamini Serisi

 

 

 

Histomer Vitamin C Formula ürün serisi bitkisel kök hücreler ile C Vitaminin olağanüstü karışımı baz alınarak hazırlanmıştır.

Histomer Vitamin C Formula cildi derinden yenileyerek, elastikiyetini güçlendirir ve sıkılaştırır. Kahverengi lekeleri aydınlatıcı kompleks içerir. Kılcal damar genişlemelerinin neden olduğu kızarık görünümü geçirir ve ilk yaşlanma belirtileri ile hemen mücadele etmeye başlar.

Cildi erken yaşlanma sebebi olan serbest oksijen radikallerine karşı korur, aydınlatıcı ve canlandırıcı etki yapar. Cildin oksijen alım miktarını arttırır ve yağlanma karşıtıdır. C Vitamini bakımı yorgun ve hasara uğramış tüm ciltlerin kullanımı için uygundur. C Vitamini kolajen üretimini uyararak kırışıklık oluşumunu önler. Histomer’ in diğer serileriyle birlikte kullanılabilir.

Profesyonel Kullanım Ürünleri

HISTOMER PURE VITAMIN C - 6*6,6ML

İdeal bir bakım için ultra yoğun konsantre. Bitkisel kök hücrelerin olağan üstü özellikleri ile c vitamini konsantresinin birleşimidir. Her bir konsantre saf c vitamini tozu ile bitkisel kök hücrelerinden hazırlanmış likit extrakt içerir. Karışım hazırlandıktan sonra 6 gün içerisinde tüketilmelidir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

LIGHTENING MASK WITH VITAMIN C - 10*30GR

Profesyonel kullanım için hazırlanmıştır. Zengin bitki özleri ve c vitamini içerir. Cildi rahatlatıcı ve aydınlatıcı özel bakım maskesidir.

C FACIAL EMULSION – 200ML

Profesyonel kullanım için hazırlanmıştır. Zengin bitki özleri ve c vitamini içerir. Daha aydınlık, çekici bir cilt görünümüne kavuşturur. Serbest radikallerin zararlı etkilerini önleyerek yeni kolajen üretimini arttırır ve bu sayede kırışıklıkların derinliğini azaltır.

Bakımlardan en etkin sonuçları alabilmek için, profesyonel kullanımdan sonra bir daha ki enstitü bakım zamanına kadar olan süreç içerisinde ev kullanım ürünleriyle bakımların devamları sağlanmalıdır.