Histomer Hls – Hormonel Cilt Yaşlanmasına Karşı

 

 

 

Östrojen hormonları bayanların yaşam biçimini şekillendirir ve ergenlikten menapoz dönemine kadar cildin genç kalmasında önemli bir rol oynar. Bu hormonlar cilt dokularının elastikiyetini ve güzelliğini sağlar. Cildi daha sağlıklı, daha canlı ve genç gösterir. Cildi düzenli besleyerek nem kaybını önler ve pürüzsüzlük verir.

Hormonel salgı seviyesinin azalmasına bağlı olarak, yüz ovalinin değişmeye başlaması ve cildin doğal yaşlanma sürecine girmiş olmasının fark edilmesi Histomer HLS uygulaması için en doğru zamandır.

Histomer HLS menapoz döneminde azalan östrojen hormonunun olumsuz etkilerini önlemek amacı ile tavsiye edilir. HLS Langerhans hücrelerini onarır ve cilt dokularını yeniden canlandırır böylece hormonel yaşlanmanın olumsuz etkilerini sıfıra indirir.

Histomer HLS Bio®- kompleksi bu olumsuzlukları aşağıdaki şekilde düzenler.

  • Cilt sıkılığını arttırır
  • Dokuları daha canlı ve elastik gösterir
  • Yüz ovalini düzgünleştirir
  • Cilt kusurlarını azaltır ve cildi aydınlatır
  • Cilde yoğun nem kazandırır
  • Kırışıklıkları doldurur ve derinliklerini azaltır
  • Cildi çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden korur

HLS CLEANSING MILK  - 200ML

Cildi yumuşak bir şekilde temizler ve sonrasında kullanılacak ürünlerin etkinliğini arttırmada rol oynar. Cilt renginin daha aydınlık olmasına, aynı zamanda lekelerin azalmasına yardımcı olur.

HLS TONER – 200ML

Canlandırıcı losyon. Epidermisi sıkılaştırarak cildin pH faktörünü düzenler. Dokuları daha elastik ve düzgün hale getirir. Kılcal damarları güçlendirir ve ciltteki elastikiyet kaybını önler.

HLS COMFORT CREAM SPF12 – 50ML

Gündüz bakım kremi. Olgun ciltlerin zayıflayan hücre yenilenmesini hızlandırır. Kırışıklıklara karşı yoğun bir etkiye sahiptir ve cildi daha diri ve aydınlık tutar.

HLS SUPREME CREAM – 50ML

Gece bakım kremi. Hücre yenileyici etkiye sahiptir. Cilt dokularını yeniler ve yüz ovalini düzgünleştirir. Cildi daha canlı ve genç bir görünüme kavuşturur.

HLS BIO PERFORMER – 15ML

Kırışıklık dolgunlaştırıcı serum. Mikrosünger yapıdaki aktif içeriği sayesinde kırışıklıkları hafifleterek daha az görünmesini sağlar. Aktif içerikteki mükrosüngerler kırışıklıkların içerisine girerek dolgunlaşmasını ve vücut ısısında çözünerek daha alt katmanlara ulaşmasını sağlar.