Histomer Hisiris – Aşırı Hassas Ve Duyarli Ciltler

 

 

 

5 Temel cilt problemlerine karşı enerjik tedavi tedavi gerektiren hassas ciltler için tasarlanmıştır.

  • Dehidrasyon ( nem kaybı )
  • Yaşlılık belirtileri ( kırışıklıklar, dokuların gevşemesi, lekeler )
  • Kızarıklık ve kılcal damarların genişlemesi
  • Cilt lekeleri ( çok koyu ya da eşit olmayan cilt rengi )
  • Göz altında bulunan mor halkalar, kırışıklar ve ödem

HISIRIS içerisinde olan bakımlar, bu cilt kusurlarının her biri ile ayrı ayrı etkileşimi sağlar ve aynı zamanda hassas cilt durumunu derinden değiştiren bir dönüşüm işlemini de başlatır. HISIRIS’in tüm ürünleri epidermal hücreleri birbirine bağlayan biyolojik bir madde olan  Bio-Matrix Complex’e dayanır. Böylelikle cildin kendi kendini savunma kapasitesini yeniden oluşturur ve hassas cildin normla bir cilde dönüşmesini destekler. BIO-MATRIX COMPLEX histomer tarafından patentlidir.

HISIRIS CLEANSING MILK – 200 ML

Aşırı hassas ciltler için tasarlanmış temizleme sütüdür. Diğer Hisiris bakım ürünlerinin etkinliğini arttırmak için ilk adımı oluşturur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

HISIRIS TONING LOTION – 200ML

Aşırı hassas ciltler için rahatlatıcı tonik. Diğer Hisiris bakım ürünlerinin etkinliğini arttırmak için temizlik aşamasının tamamlayıcısıdır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

HISIRIS DEEP HYDRATING – 50ML

Kuru ve nemsiz kalmış hassas ciltlerin bakım kremidir. Yenilikçi özelliği sayesinde cilt yapısını değiştirerek epidermisin savunma kapasitesini güçlendirir ve hassasiyet problemine kökten çözüm getirir.

HISIRIS AGE CORRECTOR – 50ML

Yaşlanma etkilerine karşı geliştirilmiş bakım kremi. Zamana karşı müdahale ederek erken yaşlanma prosesini geciktirir. Epidermisin savunma kapasitesini güçlendirerek hassasiyet problemine kökten çözüm getirir. Yaşlanmanın 4 ana belirtisi olan; kırışıklık, derin dokularda rahatlama, leke ve nemsizlik sorunları ile başından sonuna mücadele eder.

HISIRIS REDNESS COREECTOR – 50ML

Kılcal damar genişlemeleri ile kızarık görünüme sahip olan ciltler için bakım kremi. Epidermisin savunma kapasitesini güçlendirmesinin yanısıra, kılcal damarların meydana getirdiği kızarık cilt görüntüsünü düzeltmek için yumuşak ve etkili bir biçimde mücadele eder.

HISIRIS RADIANCE PERFECTOR – 50ML

Cilt lekelerini ya da eşit olmayan cilt rengini aydınlatmak ve düzgünleştirmek üzere hazırlanmış bakım kremi. İçeriğindeki aktif maddeler sayesinde hassas ciltteki pigmentasyon bozukluklarını giderirken cildin nem kaybını önler, daha sıkı ve elastik bir cilt görünümüne kavuşturur. Cildin üst katmanını koruyucubir film gibi kaplayarak savunma bariyerini kuvvetlendirmede oldukça etkilidir.

HISIRIS EYE CONTOUR CREAM – 15ML

Problemli göz çevresi için bakım kremi. Göz çevresinde meydana gelen mor halkalar ve torbalanmalar için savaşan özel bir formüle sahiptir. Hassas göz çevresindeki cilt bariyerini güçlendirir. Göz çevresindeki dokuları rahatlatarak mevcut kırışıklıkları hafifletir ve oluşumunu engeller. Kan dolaşımını düzenler ve lenf drenaj etkisi ile göz altındaki ödemin giderilmesine yardımcı olur.