Histomer Lightening Formula – Aydinlatıcı ve Yenileyici Seri

 

 

 

Botanik kökenli kök hücrelerine dayanan beyazlatıcı ve yaşlanma karşıtı seri.

Histomer Lightening Formula kahverengi cilt lekelerini elimine  ederek daha sağlıklı ve ışıltılı bir cilt görünümüne kavuşturur.

İçeriden cildi aydınlatan yaşam enerjisinin gerçek konsantresi olan Bitki Kök Hücrelerinin ( Histomerik Hücreler ) değerli özlerini içerir. Aynı zamanda cildin güneş ışınları ve hava kirliliği tarafından meydana gelen hasarlarını ortadan kaldıran güçlü bir yenileyici bileşiğe sahiptir. Yenilikçi maddelerin sayesinde fazla melanin üretimi azalır ve cilt lekeleri belirgin şekilde yok olur. Yeni, daha parlak ve esnek bir cilt oluşumunu sağlayarak dengeli bir oranda cilt rengine kavuşturur. 

LIGHTENING FORMULA CLEANSING MILK – 20ML

Bakımın etkinliğinin artması için cildi temizleyen ve bakıma hazırlayan temizleme sütü.

LIGHTENING FORMULA REFINING LOTION- 200ML

Cildi rahatlatarak aydınlık ve pürüzsüz görünüm kazandıran cilt toniği.

LIGHTENING FORMULA DAY CREAM – 50ML

Renk açıcı gündüz kremi. Yumuşak dokusu ile cildi derinlemesine yenileyen ve canlandıran gündüz bakım kremi. Pigment hücreleri üzerinde etkisini hemen göstererek, cildin daha aydınlık ve sağlıklı olmasını sağlar. Günden güne kahverengi lekeleri yok ederek güneş ışınlarının zararlı etkilerinden cildi korur.

LIGHTENING FORMULA NIGHT CONCANTRATE – 30ML

Aydınlatıcı ve yenileyici gece serumu. Gece boyunca yoğun bir şekilde etki etmek üzere tasarlanmıştır. Cildin oksijen alması ve detoksifiye edilmesi için gece dinlenmenin avantajı büyüktür bu sayede hücrelerin biyolojik mekanizmaları yenilenir. Gün boyunca cilt üzerinde meydana gelen güneş ışınlarının ve atmosfer faktörlerinin zararlı etkilerine karşı savaşır. Derinlemesine etkileyen aktif maddeler sayesinde cilt daha parlak ve diri olur. Gün geçtikçe ifade kırışıklıkları daha az görünür hale gelir.