Histomer Wrinkle Formula – Kırışıklık Doldurucu Seri

 

 

 

Botanik kökenli kök hücreleri ile kırışıklık doldurucu bakım

Histomer Wrinkle Formula, kırışıklıkları dolduran ve yumuşatan biyolojik maddeler ile bitkilerin kök hücrelerinin (Histomerik hücreler) özel özlerini içerir. Aynı zamanda özel canlandırıcı aktif maddeler de içermektedir. Yenilikçi formülünden ötürü, Histomer Wrinkle Formula, derinlemesine kırışık çizgilerine etki eder. Cildi yeniler duru ve canlı bir hale getirir. İçerisindeki aktif maddeler ile cilde yararlı etkilerini ortaya koyarak cildi erken yaşlanma etkilerinden korur. Düzenli kullanımlarda derin kırışıklıklarda gözle görünür derecede azalma ve ifade kırışıklıklarında yumuşama gözlemlenir. Cilt elastikiyeti toparlanır daha genç bir görünüm elde edilir.

WRINKLE FORMULA CLEANSING MILK – 200ML

İçeriğindeki aktif maddeler sayesinde bakımın etkinliğini arttırarak cildi bakıma hazırlayan temizleme sütü.

WRINKLE FORMULA REFINING LOTION – 200ML

Cildi rahatlatan ve ipeksi bir dokunuş kazandıran cilt toniği.

WRINKLE FORMULA DAY CREAM – 50ML

Kırışıklık açan gündüz kremi. Sayısız ve olağanüstü aktif maddeleri ile hazırlanmış yumuşak ve hafif bir kremdir. Kök Hücrelerin yüksek konsantrasyonu sayesinde kırışıklıkları yukarı doğru kaldırarak bir basınç sağlar. “HFM” bileşiği (Hyaluronik Doldurucu Mikrosferler) sayesinde kırışıklıkları dolgunlaştırır ve cilt altından kırışıklıkları yumuşatır. "Repair Complex CLR" sayesinde ise cilt yapısı üzerinde güneş ışınlarının verdiği hasarları ortadan kaldırır. Cilt derinlemesine nemlenir. Küçük ifade kırışıklıklarının oluşumunun önlenmesinde de yardımcı olur. Tam olarak yaşlanmaya karşı koruma sağladığı için güneş koruyucuları açısından çok zengindir.

WRINKLE FORMULA NIGHT CREAM – 50ML

Kırışıklık açan gece kremi. Zengin ve bitkisel formülü sayesinde gece boyunca cilde yoğun etki kazandırmak üzere tasarlanmıştır. Cildin oksijen alması ve detoksifiye edilmesi için gece boyu dinlenmenin avantajı çok büyüktür ve hücreler biyolojik olarak yenilenir.  “HFM” içeriği (Hyaluronik Doldurucu Mikrosferler) ve “Repair Complex CLR” ile zenginleştirilmiş olan bitkilerin kök hücrelerinin konsantre özleri ile ciltteki kırışıklıklar içten onarılır. Güneş ışınlarının cilt yapısı üzerindeki zararlı etkileri ve cilde verdiği hasarlar ortadan kaldırır.

WRINKLE FORMULA ULTRA SERUM – 30ML

Hafif ve yumuşak yapısı ile konsantre serum. Kök hücrelerinin konsantre özleri ve “HFM” bileşiği sayesinde kırışıklıkları cildin derinlerinden yumuşatır. Kırışıklıkları cildin derinlerinden yumuşatmasının yanı sıra kırışıklıkların altındaki zarar görmüş cilt dokularını da doldurabilen etkiye sahiptir. Cilde kazandırdığı bu etkiler ile yüz hatlarını “derinlemesine kaldırma” etkisi olan özel “RE-PULPACTIVE” aktif maddeside içerir.Yüzün diri olmasını sağlayan ve diri görünümünü koruyan bir üründür. Yüz hatlarını düzelten cerrahi Lipolifting işlemine karşı alternatif bir kozmetik ürünü olarak sunulabilir.