Histomer Oily Skin Formula – Yağ Dengeleyici Seri

 

 

 

Botanik kökenli kök hücrelerine dayanan ve cilt yağını dengeleyen bakım serisi.

Ciltteki yağı dengeleyen ve kırışıklıkların açılmasını sağlayan Oily Skin Formula, içerisindeki plant stem hücreler sayesinde cilde enerji verir. Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlarken aynı zamanda canlılık ta kazandırır. Dokunun derinlemesine yenilenmesini sağlar ve kırışıklıkların açılmasına yardımcı olur. Kızarıklık ve iltihap oluşumunu engeller, antibakteriyel özelliği sayesinde ise akne oluşumunu durdurur. Histomerik kök hücrelerin özlerini içeren Histomer Oily Skin Formula, cildi yağdan arındırarak fazla parlamasını engeller, sivilce ve siyah noktaların yok edilmesine yardımcı olur. Bu formul aynı zamanda kolajen üretimini arttırıp kırışıklıklarda ve cilt gevşemelerinde etkilidir.

OILY SKIN FORMULA CLEANSING GEL – 200ML

Yağlı cildi düzgünleştirici ideal bir temizleme jelidir. Bakımın ilk adımında cildin rahatlamasını sağlar. Sebum fazlalığını, bakteri artıklarını ve kirliliğin neden olduğu yağlı cilt problemlerini ortadan kaldırır. Tonik kullanımını gerektirmez.

OILY SKIN FORMULA EXFOLIATING GEL - 50ML  

Matlaşmış yağlı ciltler için yoğun peeling gel, cildi en derin noktasına kadar kirlerinden ve yağından arındırararkcildi taze ve temiz hissetmenizi sağlar.

OILY SKIN FORMULA DUAL ACTION CREAM - 50ML

Gündüz ve gece kullanımına uygun sebum dengeleyici ve anti aging etkili bakım kremi. Özellikle toksinlerin ve serbest radikallerin neden olduğu yaşlanma etkilerini yok eder.

OILY SKIN FORMULA ACNIS TOUCH - 30ML

Yağlı cildin belirgin kusurları için hazırlanmış özel bir formulasyondur. Aşırı sebum salgılanmasından kaynaklı siyah nokta oluşumunu engellerken erken fark edilen sivilce ve akne belirtileri için idealdir.

OILY SKIN FORMULA OIL FREE COMPLEX - 30ML

Hızlı absorbe olan formulasyonu sayesinde epidermisi arındırır yağlı ve karma cilt kusurlarını elimine eder. Yaşlanma etkilerine karşı yoğun yenileyici etki gösterir. Aynı zamanda cilt dokularını kuvvetlendirerek kırışıklıkları hedef alır ve cildin sıkılaşmasını sağlar.