Histomer Histan – Güneş Serisi

 

 

 

Cilt hasarlarına neden olabilecek olan güneş ışınlarına; UVB+UVA-1+UVA-2+Mavi ışığa karşı total koruma. Histomer Histan, serbest radikallerin oluşumunu engelleyen, cildi canlandıran ve savunmasını arttıran, kırışıklık ve kızarma oluşumunu önleyen birçok değerli etkin bileşen içerir.

Işığa karşı dirençli ve zararsız koruma

HISTAN SPF15 – 200ML

Orta seviye korumalı güneş kremi. Hem güneş yanıklarına neden olan güneş ışınlarına ( UVB ışınları ) hem de cildin erken yaşlanmasına ve diğer uzun süreli hasarlara neden olan ışınlara (UVA1 ve UVA2 ışınları ve mavi ışık ) karşı korur. İçeriği en modern güneş filtrelerine ve olağanüstü doğal koruma maddesi olan Lütein e dayanır. Güneşe çıkmadan birkaç dakika önce korumaya ihtiyacı olan cilt alanlarına uygulanır. Yoğun ya da uzun süreli güneşlenme durumunda uygulama tekrarlanır. Işıktan etkilenmez ve su geçirmez.

HISTAN SPF30 – 200ML

Yüksek korumalı güneş kremi. Hem güneş yanıklarına neden olan güneş ışınlarına ( UVB ışınları ) hem de cildin erken yaşlanmasına ve diğer uzun süreli hasarlara neden olan ışınlara (UVA1 ve UVA2 ışınları ve mavi ışık ) karşı korur. İçeriği en modern güneş filtrelerine ve olağanüstü doğal koruma maddesi olan Lütein’e dayanır. Güneşe çıkmadan birkaç dakika önce korumaya ihtiyacı olan cilt alanlarına uygulanır. Yoğun ya da uzun süreli güneşlenme durumunda uygulama tekrarlanır. Işıktan etkilenmez ve su geçirmez.

HISTAN SPF50 – 75ML

En yüksek etkiye sahip güneş kremi.Hem güneş yanıklarına neden olan güneş ışınlarına ( UVB ışınları ) hem de cildin erken yaşlanmasına ve diğer uzun süreli hasarlara neden olan ışınlara (UVA1 ve UVA2 ışınları ve mavi ışık ) karşı korur. İçeriği en modern güneş filtrelerine ve olağanüstü doğal koruma maddesi olan Lütein e dayanır. Cildin fizyolojik savunmasını geliştirmesine yardımcı olan canlandırıcı ve yeniden yapılandırıcı bileşenler içerir. ( Keratin, Koenzim Q10, C Vitamini, E vitamini, Bitkisel Embriyonik hücre özleri) Güneşe çıkmadan birkaç dakika önce korumaya ihtiyacı olan cilt alanlarına uygulanır. Yoğun ya da uzun süreli güneşlenme durumunda uygulama tekrarlanır. Işıktan etkilenmez ve su geçirmez.

HISTAN VISAGE SPF15 – 75ML

Koruyucu, nemlendirici ve kırışıklık karşıtı yüz kremi SPF 15

Orta derecede koruma. En modern güneş filtrelerine ve olağandışı doğal koruyucu madde olan Lüteine dayanan özel yüz kremi. Özellikle cildin erken yaşlanmasına neden olan güneş ışınlarına ve aynı zamanda kızarma ve güneş yanıklarına neden olan güneş ışınlarına karşı da koruma sağlar. Cildin fizyolojik savunmasını geliştirmesine yardımcı olan canlandırıcı ve yeniden yapılandırıcı bileşenler içerir. ( Keratin, Koenzim Q10, C Vitamini, E vitamini, Bitkisel Embriyonik hücre özleri) Güneşe çıkmadan birkaç dakika önce korumaya ihtiyacı olan cilt alanlarına uygulanır. Yoğun ya da uzun süreli güneşlenme durumunda uygulama 3-4 saatte bir tekrarlanır.